1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Obudowa termoutwardzalna 580x400x250mm IP44 SSTN 40x58 IOB-41210

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Obudowa termoutwardzalna SSTN 40x58 jest to produkt polskiego producenta Incobex. Obudowę można zamontować do podłogi lub wkopać w ziemię stosując dedykowany fundament FTN-40. Obudowa jest odporna na promieniowanie UV, jest w kolorze białym oraz można w niej zastosować zamek patentowy. Produkt ten jest stosowany jako rozdzielnica zewnętrzna, złącze kontrolno-pomiarowe, rozdzielnica tymczasowa (budowlana). Dzięki dedykowanej płycie montażowej (brak w zestawie) PMN 37x52 można w środku dowolnie aranżować aparaturę łączeniową. Klasa ochronności deklarowana przez producenta to IP44.