3 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 2.5mm2 pomarańczowa LTF 12-2.5 21210108

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

 • come 111 pkt

  Listwa zaciskowa gwintowa 12-torowa 2.5mm2 pomarańczowa

  Najważniejsze dane techniczne :

  Przekrój przewodu  1 - 2,5 [mm2] 

  Prąd znamionowy In 24[A] 

  Zakres temperatur pracy -40 do 85[°C]

  Liczba biegunów 12

  Rodzaj połączenia Połączenie śrubowe

  Rodzaj materiału izolującego Tworzywo termoplastyczne.

  Zaletą listy połączeniowej jest możliwość konfiguracji połączeń oraz efektywne trwałe pewne połączenie. 

 • Listwa zaciskowa 12-torowa służy do wykonywania połączeń elektrycznych w puszkach, rozdzielnicach, oprawach oświetleniowych i wszędzie tam, gdzie wymagane jest połączenie przewodów. Wykonana z materiału uniepalnionego, samogasnącego w kolorze pomarańczowym. Listwa zaciskowa jest sprzedawana w blokach po 12 torów. Można dowolnie dzielić ilość torów rozcinając w odpowiednich miejscach. Producent przewidział możliwość montażu listwy do podłoża za pomocą śrub M2,5x10mm. Listwa jest przeznaczona do żył o przekroju 1-2,5mm2, dokręcana śrubą M3 za pomocą płaskiego wkrętaka. Długość odizolowanej żyły powinna wynosić 5mm. Listwę wyprodukowana jest przez znanego producenta osprzętu elektrotechnicznego SIMET. 

 • Służy do łączenia przewodów. Najczęściej używamy jej przy oprawach oświetleniowych. Max przekrój żyły 2,5 mm. Złączka można dzielić na dowolną ilość "torów" Dokręcanie śrub dociskowych płaskim wkrętakiem.