Przeczytano 31 razy

Google home czy amazon, który lepszy do bycia smart w domu?

Doradzicie?

Odpowiedzi (2)

  • oba zastosowania są dobre, wszystko zależy czy korzystasz z sprzętu od googla oraz z androidem czy od Apple. W przypadku produktów od amazona łatwiej je sparować je z urządzeniami od Apple gdyż jest to przemyślane na rynek amerykański. Za amazonem stoją takie plusy jak bardzo dobrej jakości asystent. Natomiast u googla brzmi nieco topornie :p

  • Oba Google Home i Amazon Echo są dobrymi opcjami do wykorzystania w inteligentnym domu. Oba posiadają szerokie zestawy funkcji i kompatybilność z różnymi urządzeniami smart home. Jednakże, w zależności od twoich potrzeb i preferencji, jeden może być lepszy dla ciebie niż drugi. Amazon Echo ma więcej opcji asystenta głosowego, takiego jak Alexa, który ma bardziej naturalne rozumienie języka i więcej opcji komend głosowych. Google Home jest lepszy w integracji z innymi produktami Google, takimi jak Kalendarz i Gmail.

    Reasumując, oba są dobrymi opcjami, ale Amazon Echo jest lepszy w aspekcie asystenta głosowego a Google Home lepszy w integracji z innymi produktami Google.