Przeczytasz w 2 min.
Przeczytano 751 razy
Ostatnia aktualizacja 2024-11-09

Miernik bezpieczeństwa Sonel PAT-96 – zaawansowane badania elektronarzędzi i spawarek

Miernik bezpieczeństwa Sonel PAT-96

Miernik PAT-96 od Sonel to niezawodne rozwiązanie do kontroli bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego i spawarek. Został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy dbają o bezpieczne użytkowanie elektronarzędzi, urządzeń spawalniczych i sprzętu AGD. Dzięki szerokiej gamie funkcji i zgodności z normami miernik PAT-96 umożliwia dokładne pomiary, takie jak rezystancja przewodów ochronnych, pomiar prądów upływu, test wyłączników RCD oraz PRCD, a także pomiar parametrów spawarek zgodnie z normą PN-EN 60974-4. Urządzenie posiada intuicyjny interfejs i współpracuje z drukarką etykiet oraz skanerem kodów QR, co ułatwia zarządzanie danymi i przechowywanie wyników.

Najważniejsze cechy miernika Sonel PAT-96

  • Wszechstronne pomiary – Miernik pozwala na badanie rezystancji przewodu ochronnego, izolacji, prądów upływu oraz wyłączników RCD i PRCD.
  • Dedykacja dla spawarek – Zaprojektowany z myślą o spawarkach zgodnie z PN-EN 60974-4, miernik zapewnia pomiar znamionowego napięcia i prądu upływu.
  • Zasilanie i kompatybilność – Zasilanie 195-265 V oraz możliwość pomiarów przy urządzeniach 110 V i 230 V.
  • Łatwe zarządzanie danymi – Współpraca z drukarką etykiet i skanerem QR, co upraszcza identyfikację urządzeń i raportowanie.
  • Kompaktowa konstrukcja – Trwała obudowa zapewnia ochronę miernika podczas użytkowania i transportu.

Sonel PAT-96 to narzędzie, które sprawdzi się zarówno w pracach przemysłowych, jak i terenowych, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikom i przedłużając żywotność sprzętu.

Czytaj także:

Więcej
Bezpieczna elektryczność - o czym warto pamiętać?

Bezpieczna elektryczność - o czym warto pamiętać?

Ruszamy z serią artykułów, skupiającą się na kwestii bezpieczeństwa

Więcej
Opłata mocowa wraca na rachunki od 2025 roku – jakie będą jej skutki?

Opłata mocowa wraca na rachunki od 2025 roku – jakie będą

Od stycznia 2025 roku na rachunkach za energię znów pojawi się opła

Więcej
Nobliści i ich wkład w rozwój elektryczności

Nobliści i ich wkład w rozwój elektryczności

Elektryczność, od bursztynowych eksperymentów starożytnych Greków p

Więcej
Szafa rack 19″ BOCK z otwieranymi bokami – idealna do biur i serwerowni

Szafa rack 19″ BOCK z otwieranymi bokami – idealna do biu

Firma Sabaj-System przedstawia szafę rack 19″ wiszącą dwu-sekcyjną

Więcej
Idealna do nowoczesnych instalacji - puszka podtynkowa 2×60 mm, głęboka

Idealna do nowoczesnych instalacji - puszka podtynkowa 2×

Potrzebujesz niezawodnej puszki do zaawansowanych instalacji elektr

Więcej