Odpowiedzi (3)
- Sortuj według
- Ostatnio dodane
- Najwyżej ocenione
- Sortuj od najstarszych
-
-
a co ma terminal do forum elekrtyczno-automatycznego? to se dwa zorganizuj, albo cztery...
-
Jak coś nie działa dzwonisz na infolinię i próbują naprawić zdalnie albo wysyłają nowy terminal. Przy terminalu w programie naprawa i wymiana powinna być w cenie. Problem jest jak akurat w weekend coś padnie to czekasz do poniedziałku. Dlatego dobrze mieć działającą obsługę gotówkową jako backup. Na https://polskabezgotowkowa.pl/ sprawdź jakie mają wsparcie techniczne.
Czytaj także:
Terminal płatniczy
Siemka potrzebuje podpowiedzi chodzi o terminal Czyli mam wybór fir
Terminal w mobilnym biznesie
Prowadzę usługi mobilne (naprawy u klienta, czasem coś montuję), i
Umowa na terminal
Podpisałem umowę na terminal i teraz widzę dodatkowe opłaty których
Chińskie dźwigi portowe. Narzędzie wywiadu czy globalne z
Chińskie dźwigi STS znalazły się w centrum skandalu. Czy urządzenia
Płatności przyszłości - co nas czeka po erze telefonów ko
Obchodzimy Dzień bez Telefonu Komórkowego. To dobry moment, by przy
Starlink bez tajemnic. Mity i fakty o satelitarnym intern
Jeszcze kilka lat temu internet satelitarny kojarzył się z drogim,
Staramy się przejść na płatności gotówkowe aż do rozwiązania problemu :)