6 odpowiedzi

Sprawdź

Telefon sam się resetuje

przemolini 1 pkt dodane:

Czołem;

Mniej więcje po roku użytkowania Xiaomi Redmi 8 (6/64) od kilku dni, raz dziennie resetuje mi się tlefon. Redetuje się i nie włącza, pojawia się logo redmi, telefon buczy, czarny ekran i znowu, aż do wyczerpania baterii. Dopiero twardy reset (POWER+VOL w dół) powoduje, że ładuje się Fast root i mogę ponownie uruchomić telefon. Oczywiście robiłem kopię, przywracałem ustawienia fabryczne, robiłem czyszczenie, pełną diagnostykę i nic nie pomaga. Telefon po prostu się wyłącza, średnio raz dziennie. Może fakt, żę byłem w górach i telefon mógl lekko zmoknąć przez deszcz to sprawiło? Bo właśnie wtedy się to zaczęło. Czy telefon jest do odratowania, czy wymiana płyty głównej (nie opłaca się) czy nowy telefon?

 • Matix 0 pkt

  Najprosciej to otworz go i sprawdz czy na plycie nie ma zjedzonych elementow, korozji osadu, przed czyszczeniem sprawdzasz czy sa sprawne.

 • Mati.eventplus 0 pkt

  Dzień dobry. 

  Miałem podobny problem. Fastboot robił mi się sam minimum raz dziennie. W końcu poirytowany zacząłem szukać przyczyny tego oto zjawiska. Przyczyna okazała się banalna. Nosiłem go w kieszeni spodni, w której miał za mało miejsca. Poprzez sekwencje przycisków uruchamiał Fastboot'a. Zakupiłem nowe etui, przestałem nosić go w ciasnych kieszeniach i zredukowałem nacisk. Fastboot zniknął 🙂

 • Drabinarezystorowa 0 pkt

  Tak jak koledzy wyżej , można pokusić się o dokładne wymycie płyty głównej w alkoholu IPA i zobaczyć jakie będą tego efekty. Ewentualnie spróbować jeszcze raz zflashowac i zobaczyć efekty.

 • Cmlsss123 0 pkt

  Na pewno dostała płyta główna nie opłaca się naprawiać

 • KU-609513b7014fd 0 pkt

  Jeśli masz go na gwarancji to nie rób sam nic tylko idź i zaniś do naprawy, napewno coś z kartą główną. taka prawda że jeśli poszła karta główna to lepiej kupić nowy telefon

 • Br3xPL 75 pkt

  Może by pomogło czyszczenie alkoholem polipropylenowym płyty głównej, mogł jakiś osad powstać. Z czasem raczej coraz gorzej będzie.