Przeczytano 573 razy

Szklarnia na pomidory

Witam, czy posiadacie może szklarnie na pomidory/pawilon ? Chcę sobie taki postawić na wiosne i zastanawiam się gdzie moge kupić taki gotowy, albo jak go zrobić samemu ;)

Odpowiedzi (5)

 • W Google wklepiesz i napewno coś wyskoczy jak nie na Allegro to na olx lub konkretnych stronach ogrodowych.

  Powiem Ci, że warto przeanalizować swoje potrzeby i jeśli chcesz się bawić w uprawy przez dłuższy okres, to warto zainwestować w konkretną szklarnie pokrytą szkłem. małe to wiąże się z nieco większym kosztem. 
  u mnie w domu mieliśmy zawsze obicie foliowe i powiem Ci szczerze, że taką folie średnio co dwa noooo może trzy lata trzeba wymieniać. Z czasem ona paruszeje i się rwie.

 • Kupiłem na allegro na licytacji tunel 8m, rurki cieniutkie jak nie wiem co. Jak już kupiłem to stwierdziłem że złożę i bedzie, złożyłem ciesze sę że mam. Wystarczył porządny wiatr i złamał rurki. Jak masz kupować to naprawdę lepiej wydać więcej i kupić coś porządnego, ja się chwyciłem i nie polecam, Lepiej dołożyć i mieć na dłużej niż na krótka chwilę

 • Szklarnia poliwęglan w Szklarnie - Architektura ogrodowa - Allegro.pl

  zależy od funduszy... Jeżeli chodzi o RODOS to im więcej śmieci człowiek naznosi pokleci, pozbija to wtedy jest prawdziwym ogrodnikiem... Czy ma wygląd ? O gustach sie nie dyskutuje...

 • Polecam zrobić samemu. Giętkie rury pe cienkie na stelaż. Twarde rury białe na wzmocnienia. Plexi na zewnątrz. Znajdziesz tutoriale na yt.  Polecam zrobić samemu bo normalnej wielkości szklarnia to wydatek 600-800 -zł A szczerze mówiąc nie wiem za co takie ceny.

 • Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  Zależy jaki masz budżet, ale myśle że chcesz jak najtaniej, ja swoją zrobiłem bardzo podobną do tej co kolega na filmie

  https://www.youtube.com/results?search_query=szklarnia+na+pomidory