2 odpowiedzi

Sprawdź

Światłowód w rynnie

LucasT 2 pkt dodane:

Instalatorzy zaproponowali pociągnięcie światłowodu rura spustową zamiast po elewacji. Estetycznie wszystko ok, ale czy jest jakiś przepis który to reguluje? Światłowód ma wyjść rynną i wejść do budynku. Dzięki za pomoc.

  • KU-609513b7014fd 0 pkt

    Serio? Nie spotkałem się jeszcze z takim absurdalnym pomysłem w życiu bym się na to nie zgodził. A co zima ? Rynny zapchane sniegiem, deszcz jak będzie padła jak wszystko zamarznie? Już bym wolał po elewacji może i nie estetycznie ale chyba bezpieczniej niż przez rynne

  • ajotnet 117 pkt

    Nooo bo to przecież światło i woda to rynna się naprawdę na to nadaje ?! Jak by nie dało sie przewiercić przez ścianę to mozna w drzwiach zdemontować "JUDASZA". Wiesz co najlepiej regulują takie przypadki ? Jak będzie zima i zamarznie deszczówka to jak rypnie przy odwilży to wciągnie Twój komputer przez gniazdo RJ (jak po wifi to nic nie wciągnie) i znajdziesz na dole pod domem przy wyczystce na liście... Bardzo to estetyczne a jakie praktyczne. Z wędkażem trzeba pogadać bo on ma pełno zyłki mozna naciagnąć między domami.