Przeczytano 938 razy

Praca dla elektryka w DE, blisko granicy

Firma Lenkzeit Fachkräfte Personalleasing GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK

lokalizacja: Spremberg (Saksonia/Brandenburgia)

praca jest możliwa od zaraz

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI:

  • znajomość budowy oraz obsługi szaf sterowniczych,
  • układanie tras kabli w urządzeniach na podstawie dokumentacji technicznej,
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność,
  • czynne prawo jazdy oraz własny samochód.

Mile widziana jest podstawowa znajomość języka niemieckiego.

TWOJE ZADANIA:

  • weryfikacja  okablowania elementów elektrycznych i szaf sterowniczych,
  • poprawianie kanałów i prowadnic kablowych, złączy i przepustów,
  • identyfikowanie błędów i usuwanie ich,
  • wykonywanie testów oraz uruchamianie urządzeń.

ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • umowę na czas nieokreślony z 6 mies. okresem próbnym,
  • wynagrodzenie taryfowe, zależne od Twojego doświadczenia,
  • wsparcie polskich dysponentów,
  • darmowe zakwaterowanie.

KIM JESTEŚMY ?

Lenkzeit Fachkräfte Personalleasing GmbH to dynamiczny i kreatywny zespół z dużą wiedzą rynkową na temat leasingu personelu, ze szczególnym uwzględnieniem elektryków, hydraulików, kierowców oraz spawaczy.

Posiadamy dużą bazę klientów na terenie Niemiec, specjalizujących się w branżach budowlanych, związanych  m.in. z elektryką i hydrauliką przemysłową.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Odpowiedzi (5)

    • Ostatnia wizyta:
    • W serwisie od:
    • 82 pytań
    • 1249 odpowiedzi
    • 98.5% pozytywnych ocen od użytkowników

    Wygląda bardzo zachęcająco, tylko nic nie ma o wynagrodzeniu:).

      • 1 pytań
      • 2 odpowiedzi
      • 100% pozytywnych ocen od użytkowników

      @Pysiak: Wynagrodzenie nie jest tajemnica, ale jest zależne od umiejętności kandydata :).

      Dla osoby z kwalifikacjami spełniającym powyższe przewidujemy między 2500 a 3000 euro netto za pełen przepracowany miesiąc.

      Na wynagrodzenie składa się godzinowa stawka podstawowa plus dieta.

Czytaj także:

Miernik dla elektryka samochodowego?
Społeczność

Więcej
Jaki wkrętak dynamometryczny dla elektryka polecacie?
Społeczność

Ostatnio wielu elektryków prosi o pomoc w wyborze wkrętaka dynamome

Więcej
BHP w pracy elektryka
Społeczność

Witam,Mam pytanie odnośnie instruktażu stanowiskowego. Jeśli przyjm

Więcej
Instalacja odgromowa, doziemienie, próbniki – oto zasady pracy elektryka!
Blog

Instalacja odgromowa, doziemienie, próbniki – oto zasady

Zadaniem instalacji odgromowej jest ochrona obiektu przed uderzenia

Więcej
Bezpieczeństwo i higiena pracy elektryka – Infografika
Blog

BHP elektryka – zobacz infografikę, by bezpiecznie wykonywać zadani

Więcej
Aktualny system normalizacji w Polsce w obszarze elektryki
Blog

Aktualny system normalizacji w Polsce w obszarze elektryk

W środowisku elektryków skupionych w Stowarzyszeniu Elektryków Pols

Więcej