10 odpowiedzi

Sprawdź

Planuję zakup robota sprzątającego - doradźcie proszę.

GN 0 pkt dodane:

Jak w temacie - planuję zakup robota sprzątającego.
Prawdopodobnie wybór padnie na Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro.
Czy znacie ten model?
Jakich modeli Wy używacie?
Jakie polecacie i czemu?
Proszę o radę.

Robot:
https://www.youtube.com/watch?v=nNv1vYapIpE

 • GN 0 pkt

  Padło na xiaomi - jestem zadowolony - a naklejka wydała się właściwa ;P

 • Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  każdy kto ma opisze swoją maszynę pozytywnie. Ja nabyłem dwa miesiące temu Romba combo i powiem jest ok ale dzisiaj wybrał bym inny model. Brakuje mapowania powierzchni. od znajomych Słyszałem, że Roboroc robi dobrą robotę   oraz w podobnej cenie do Combo  bo o 100zł droższy xiaomi Viomi V3 Ci też sa bardzo zadowoleni. 

 • Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  Ciotka ma więc telefon wykonany i recenzję już mam.

  Posiada  IROBOT Roomba 975 i sprawdza się bardzo dobrze. Ma wiele czujników, nie ma problemów z przemieszczaniem się, a także nie zauważyła, żeby się kiedykolwiek się zagubił. Świetnie radzi sobie z sierścią psa, ciocia myślała, że będzie się zapychał jak zwykłe odkurzacze. No i wiadomo, gdy będzie miał mało baterii to sam sobie pojedzie do stacji ładowania, a po naładowaniu wznowi sprzątanie. Można go sterować głosem po przez Google Assistant. 

 • Odpowiedź oznaczona przez autora jako pomocna

  Ja kupiłem Roborock s7 (mój pierwszy odkurzacz automatyczny) i jestem mega zadowolony. W porównaniu do innych odkurzaczy wyróżnia się tym, że ma wibrującą płytkę mopa co lepiej usuwa zabrudzenia. Świetnie rozpoznaje dywany i nie gubi się w pomieszczeniach. Dodatkowo jeśli masz kilka kondygnacji to może mieć zapisane do 4 map i jak go przeniesiesz to sam rozpozna na której jest mapie.

  Tu masz link z rankingiem odkurzaczy: https://hejdom.pl/blog/20-testy-porownawcze/116-ranking-odkurzaczy-ktory-najbardziej-oplaca-sie-kupi

   

  Ogólnie polecam tą stronkę, jest tam wiele porad odnośnie smart home i nowoczesnych urządzeń