Przeczytano 287 razy

Osadzanie puszek

Podczas prac nie lubię osadzać puszki wielokrotne bo często muszę  je poprawiać. Czy znacie może jakieś produkty, które pomogły by w osadzaniu puszek bez poprawek tzw. osadzaki czy coś podobnego ?

Odpowiedzi (2)

  • Przy pojedynczej puszce to żaden problem, osadzasz i załatwione, zostawiasz wystawiony brzeg 7-10mm. Ale juz robi sie czasem problem przy wiekszej ilości puszek w szeregu-linii, wtedy bierzesz poziomice i ustawiasz w pionie lub poziomie, wedle uznania jak sobie życzysz. Jesli pojedyncze puszki to na gips budowlany, ale jesli już ich więcej to najlepiej na klej gipsowy, szykuje i osadzasz. Myslę że wyczerpujące wytłumaczenie. Dziękuje za uwage i pozdrawiam.

  • Jakie osadzaki puszek ? Co to za stwierdzenie pytające ? Napewno pomaga klej gipsowy do przyklejania płyt karton-gips. Pół wiadra narobisz i wklejasz aż się skończy. A co do głębokości to jak zawsze "ile wystawić" no tak 7mm do 1cm max ! bo ściany w miare proste. Wracasz po tynkarzach to niektóre pokrywki sygnałowe ledwo widoczne boprostowali ściany i konty.