1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Wyłącznik nadprądowy 1P B 16A 6kA AC 5SL6116-6

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Wyłącznik nadmiarowoprądowy o charakterystyce wyzwalania typu B (szybki) oraz prądzie znamionowym 16 A. Maksymalne napięcie znamionowe pracy wyłącznika nadmiarowego to 400 VAC. Wyłącznik posiada maksymalną zwarciową zdolność łączeniową  prądów do 6 kA. Zajmuje jeden moduł w rozdzielni elektrycznej na szynie TH35. Wykonany w stopniu ochrony IP20. Posiada możliwość dodatkowego wyposażenia. Położenie przełącznika oznaczone kolorami. Do zacisku wyłącznika podłączymy przewód o przekroju od 0.75 do 25 mm2. Trwałość mechaniczna wyłącznika przewidziana jest na 10000 cykli.