2 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Płyta montażowa 360x230mm tworzywo PMN 23x36 TUP-20250

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

 • Podstawowym zadaniem płyty montażowej jest umożliwienie zamocowania na niej aparatury elektrycznej (listew zaciskowych, bezpieczników, różnicówek, itp.). Producent w taki sposób projektuje płyty, żeby każda z nich pasowała do odpowiedniej skrzynki elektrycznej. Opisywana płyta  jest wykonana z materiału łatwego do obróbki mechanicznej, co ma niebagatelne znaczenie na budowie (np. szybka modernizacja tablicy). Łatwość obróbki powoduje, że płytę możemy stosować także do innych skrzynek rozdzielczych, a nie tylko do tych, które przewidział producent. Zwykła piłka do metalu, wkrętarka oraz wiertła wystarczą, aby na miejscu przystosować płytę do swoich potrzeb.
  Producent Incobex to uznana firma, która tworzy produkty najwyższej jakości i funkcjonalności.

   

   Producent: Incobex

   Indeks producenta: INC-20250

   EAN: 5902742003200

  Materiał: Tworzywo sztuczne

  Szerokość [mm]: 360

  Wysokość [mm]: 230 Grubość [mm]: 4

  Pasuje do obudowy: STN26x42, SSTN26x42

  Odporna na promieniowanie UV: Tak

  Zabezpieczenie powierzchni: Nieobrabiana

 • Parametry:

  • Producent: Incobex

  • Indeks producenta: INC-20250

  • EAN: 5902742003200

  • Materiał: Tworzywo sztuczne

  • Szerokość [mm]: 360

  • Wysokość [mm]: 230

  • Grubość [mm]: 4

  • Pasuje do obudowy: STN26x42, SSTN26x42

  • Odporna na promieniowanie UV: Tak

  • Zabezpieczenie powierzchni: Nieobrabiana

  Płyta jest sztywna, łatwa w obróbce, przy pomocy odpowiednich narzędzi można wyciąć precyzyjnie prostokątne otwory i nie osłabi to znacząco konstrukcji. Grubość płyty sprawia, że można do niej przykręcić różne elementy za pomocą wkrętów np. rozdzielnice natynkowe, gniazda tablicowe, a na pewno będą się solidnie trzymały.

  Incobex to polski producent specjalizujący się w produkcji szaf i obudów z tworzywa sztucznego oraz prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia.