1 odpowiedzi

Sprawdź

KONKURS - opisy produktów - Oprawa wstropowa Panel LED VALUE 600 36W 3600lm 4000K IP40 600x600 4058075392380

Redakcja dodane:

Zadaniem konkursowym jest opisanie naszych produktów. Wpis należy zamieścić pod tym pytaniem. Jeśli Twój opis jest dłuższy niż 10 000 znaków kontynuuj go w ramach odpowiedzi do komentarza. Możesz dodać dowolną liczbę opisów, zwiększając tym samym swoją szansę na wygraną.

Zależy nam na tym, aby publikacje były pomocne, dlatego podpowiadamy co powinny zawierać: 

główne dane techniczne produktu cechy montażowe dla użytkownika unikalne cechy produktu walory użytkowe produktu z uwzględnieniem możliwego zastosowania produktu w praktyce opcjonalnie - pytania do sekcji Q&A, czyli najczęściej zadawane przez użytkowników pytania

Do wygrania kody rabatowe do wykorzystania w sklepie TIM o łącznej wartości 1700 zł.

Niezależnie od wyniku konkursu możemy przedstawić Wam propozycję stałej lub dorywczej współpracy przy opisywaniu produktów na www.tim.pl
Aby móc to zrobić prosimy o zaznaczenie zgody zatytułowanej "Chciałbyś współpracować z TIM SA?" w zakładce ustawienia profilu. 

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin znajdziesz znajdziesz tutaj.

Konkurs trwa do 18.10.2021.

  • Panel LED do zastosowań w biurowych. Wydajność 100Lm z 1W. Dzięki temu oprawa jest bardzo oszczędna i zamienia (+ -) oprawę rastrowa 4x18W. Dzięki nowoczesnej technologii oprawa osiąga 100% jasności poniżej 1s i jest odporna na częste włączanie. Barwa światła dzienna ( biała). Oprawę można montować w sufitach Kasetonowych typu Armstrong. Dzięki dodatkowym akcesoriom ( rama do montażu nt) można ją przekształcić w oprawę nastropową.