6 odpowiedzi

Sprawdź

jaki rower elektryczny do 6000 pln polecacie?

Biloq 0 pkt dodane:

ktos ma doswiadczenie w temacie i moze sie podzielic, jest to pewna inwestycja, dlatego przydadza mi sie opinie uzytkownikow, niekoniecznie producentow :)

  • Cześć!

    Chętnie pomogą Ci w doborze roweru, który spełni Twoje oczekiwania. Trzy lata temu zaczęła się moja elektryczna przygoda z rowerami e-MTB, więc mogę naprowadzić Ciebie na odpowiednik kierunek w doborze :) 

    Pierwsze pytanie: co masz na myśli: pewna inwestycja? Napisz proszę, w jakim terenie chcesz użytkować taki rower, wtedy możemy rozwinąć temat :)

    Z prądem!

  • Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie za Ciebie, ale mogę Ci pomóc w wyborze. Wszystkie rowery elektryczne mają kilka wspólnych cech. Posiadają Silnik elektryczny do roweru 250W , baterię, koła, ramę i hamulce. Poza tym mocno różnią się między sobą.  Składany rower elektryczny Mały, lekki i poręczny. To jego największe zalety. Możesz go włożyć do bagażnika i uciec z nim za miasto. Takie maleństwo możesz przechowywać w mieszkaniu oraz przewieźć pociągiem, autem czy łodzią. Polecam mały poręczny i nie zajmuje dużo miejsca