Przeczytano 350 razy

Czy nasze instalacje elektryczne są wystarczająco bezpieczne? Wypełnij anonimową ankietę

Pytamy praktyków – jak to jest z bezpieczeństwem instalacji elektrycznych w Polsce? Czy inwestorzy oczekują jakości, czy niskiej ceny? Czy producenci i instalatorzy wystarczająco dużo uwagi poświęcają bezpieczeństwu? 

Większość z nas ma przeczucie, jakie mogą być odpowiedzi, ale dla nas przeczucie to za mało. Postanowiliśmy więc zaangażować się i przeprowadzić zakrojone na szeroką skalę badanie, jak wygląda wykonanie instalacji elektrycznych w Polsce? Czy są bezpieczne?

Bardzo zależy nam na Twojej opinii. Jesteś profesjonalistą i masz ogromną wiedzę w tym temacie, jednak by badanie było obiektywne, musi zostać przeprowadzone na jak największej grupie osób.

Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety i jeśli masz znajomych lub pracowników, którzy również są praktykami - zachęcamy do podesłania jej również im:

Link do ankiety: https://bit.ly/ankieta-bezpiecznaelektrycznosc

Dlaczego przeprowadzamy ankietę?

Celem tej inicjatywy jest uświadomienie Polakom, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo instalacji elektrycznych, które robione po najniższej cenie często są przyczyną tragicznych w skutkach wydarzeń. 

Twoje zaangażowanie w wypełnienie ankiety będzie cennym wkładem w akcję i pozwoli ustalić faktyczny stan polskich instalacji elektrycznych. Mamy już przebadanych ponad 1 000 użytkowników indywidualnych, a zależy nam na tym, by w badaniu pojawiło się stanowisko profesjonalistów.

Dzięki zebranym danym będziemy mogli uświadomić polskie społeczeństwo o zagrożeniach związanych z niewłaściwym funkcjonowaniem instalacji elektrycznych. Na podstawie ankiet przygotujemy raport, który w pełnej wersji będzie można bezpłatnie pobrać na naszym portalu. Raport może być dla Ciebie przydatnym narzędziem w codziennej pracy. Jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł - powołując się na to opracowanie i zawarte w nim wypowiedzi ekspertów - pokazywać inwestorom czego należy unikać i w jaki sposób minimalizować ryzyko wypadku.

Wypełnienie ankiety zajmie Ci tylko kilka minut, a będzie mieć ogromne znaczenie dla poprawy bezpieczeństwa w naszym kraju.

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety!

Razem możemy zmienić świadomość społeczną, a przede wszystkim pokazać, jak chronić nasze domy i bliskich przed wypadkami związanymi z elektrycznością.

Odpowiedzi (14)

Czytaj także:

Czym różni się instalacja fotowoltaiczna na domu z instalacją odgromową i bez instalacji odgromowej?
Społeczność

Czym różni się instalacja fotowoltaiczna na domu z instal

Czym różni się instalacja fotowoltaiczna na domu z instalacją odgro

Więcej
Zamiennik przekaźnika bezpieczeństwa
Społeczność

Zamiennik przekaźnika bezpieczeństwa

Potrzebuję zamiennik Przekaźnik bezpieczeństwa ESR5-NO-41-24VA

Więcej
Wyłącznik bezpieczeństwa do instalacji PV
Społeczność

Wyłącznik bezpieczeństwa do instalacji PV

Dzień dobry, szukam przepisów dotyczących wyłączników bezpieczeństw

Więcej
Złączki listwowe. Klik i gotowe!
Blog

Złączki listwowe. Klik i gotowe!

O zaletach stosowania złączek listwowych w rozdzielnicach budynkowy

Więcej
Czego nie wiesz o przekaźnikach?
Blog

Czego nie wiesz o przekaźnikach?

Czy stosowanie przekaźników elektromagnetycznych poza przemysłem ma

Więcej
Na co zwrócić uwagę wykonując rozdzielnicę elektryczną?
Blog

Na co zwrócić uwagę wykonując rozdzielnicę elektryczną?

Wiele osób zadaje pytanie: od czego zacząć wykonywanie instalacji e

Więcej