Odpowiedzi (9)
- Sortuj według
- Ostatnio dodane
- Najwyżej ocenione
- Sortuj od najstarszych
-
-
-
Z hasłem ŁNN dodatkowe rabaty
-
Filiżanki to ciekawa opcja, zwłaszcza jeśli masz klientów z bardziej eleganckiej branży, np. B2B. Sprawdź sobie coś na ten temat tutaj: https://ostol.pl/personalizowane-filizanki-wyjatkowa-promocja-twojej-firmy. Z kubkami z kolei jest tak, że to bardziej uniwersalne i możesz je dawać każdemu. Ważne, żeby nadruk był trwały, bo jak się zetrze po dwóch użyciach, to wygląda słabo i raczej zniechęca. U mnie się sprawdziło, żeby robić różne wersje – na przykład jedne bardziej minimalistyczne, inne bardziej kolorowe, w zależności od grupy docelowej. Ludzie na targach zawsze się cieszą, jak dostają coś, co wygląda porządnie, a jednocześnie ma ich imię albo coś fajnego napisanego.
-
Kubki sa miłe, nie powiem, ale to już myślę czasami należy do przeszłości. Większą radość sprawi drobny prezent użytkowy z odpowiednim nadrukiem. Wielką radość sprawiły mi kleszcze Knipexa z wydrukowanym na rękojeści moim imieniem. Takich różnych rzeczy czy narzędzi mam już kilka. Takie prezenty zapadają w pamięć i sprawiają dużą radość.
-
@Sławomir Lesiak: Knipex - czy to te szczypce ?
Knipex Szczypce z matrycą czterotrzpieniową do zagniatania styków wtykowych okr
B. ważne - tylko one gwarantują prawidłowe zaciśnięcie końcówki, bo niewłaściwe wykonanie to pożar, porażenie, ubezpieczyciel, prokurator itd itp. Obowiązkowe dla każdego elektryka, a na prezent są doskonałe.
Tym bardziej stąpającym po ziemi polecam nożyki np jak te na fotce.
-
@Domsat: nożykiem zaciskasz styki wtykowe? Chciałbym to zobaczyć!
-
-
-
Najlepszą promocją jest porządnie wykonana praca/produkt, ale jak najbardziej kubki są dobrą formą reklamy. Klientowi wtedy wpada w oko logo firmy i siłą rzeczy zapamiętuje firmę. No i będzie polecać tę firmę innym.
-
Myślę że może to podświadomie zrobić klientów bardziej wiernymi danej marce, chętniej będą oni kupywać produkty marki która zrobiła taką akcję promocyjną
Czytaj także:
SŁOWNIK ELEKTRYKA [dodaj odpowiedź i wygraj zestaw gadżet
Ostatni konkurs cieszył się tak dużą popularnością, że nie próżnujm
NAJLEPSZY PREZENT DLA ELEKTRYKA! [dodaj odpowiedź i wygra
Kochani forumowicze! Wracamy do Was z kolejnym konkursem. Tym raze
Etui na smartfona
Jakie cechy powinno mieć etui na telefon, żeby przyciągnąć uwagę kl
Modułowy smartfon Project Ara - wizja, która wciąż inspir
Firma Google zaproponowała niegdyś urządzenie, w którym można było
MOONLIGHT i MOONLIGHT SOLAR – elegancja i innowacja w ośw
Seria opraw MOONLIGHT od Lange Light redefiniuje sposób, w jaki pro
Oświetlenie awaryjne w praktyce – jak system Skaler dba o
Bezpieczeństwo w budynkach użyteczności publicznej to nie tylko pro
Takie gadżety to dobry sposób na to, żeby klientowi zapaść w pamięć - zwłaszcza jeśli jest to coś praktycznego. Na jednych targach dostałem np. długopis-suwmiarkę i mimo że to pierdoła, to czasami jak nie mam lepszych sprzętów, to do szybkich, orientacyjnych pomiarów się przydaje. Nazwa i logo na gadżecie w połączeniu z rzeczową rozmową z pracownikami firmy na targach pozostają w pamięci, więc w razie potrzeby wiem do kogo się zwrócić.
A co do kubków, to wydaje mi się że ciężko znaleźć bardziej przydatny gadżet ;)