Przeczytano 219 razy

Odnośnie czasu ładowania

Niedawno została zakupiona przeze mnie latarka z paralizatorem 1101 TYPE LIGHT FLASHLIGHT (PLUS) 5000W nie ma dołączonej instrukcji obsługi. Generalnie świeci i działa jak na razie bez zarzutu.. aczkolwiek czy ktoś się orientuje ile trzeba czasu ją np. ładować?!?

Odpowiedzi (4)

  • Tutaj podsyłam link do pełnej instrukcji jaka jest dostępna na polskim rynku.

    https://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/instrukcje/Paralizator-Mace-z-latarka-80326.pdf

  • Takie informacje udało mi się znaleźć:

    "Przed pierwszym użyciem należy sformatować akumulator ładując go przez 5 godzin. Zanim podłączysz urządzenie upewnij się, że włącznik na spodzie latarki jest w pozycji „off” W celu naładowania paralizatora należy umieścić w nim kabel zasilający. Następnie podłączyć do gniazdka i rozpocząć ładowanie. Rozpoczęcie ładowania zostanie zasygnalizowane włączeniem się czerwonej diody LED, która będzie świecić aż do momentu odłączenia od źródła zasilania. Po zakończonym cyklu ładowania, odłącz urządzenie od zasilania. Stan naładowania należy sprawdzać co ok. 1 miesiąc, wyzwalając łuk elektryczny „na sucho” (bez uziemienia grotów elektrod). Jeżeli urządzenie nie jest używane przez dłuższy okres czasu, należy je doładować przez 2 godziny"

    "Do naładowania akumulatora można użyć ładowarki lub kabla ze złączem USB. Po podłączeniu ładowarki do sieci elektrycznej zapali się na niej czerwona lampka. Lampka zmieni kolor na zielony po naładowaniu się akumulatora. Czas ładowania to ok. 2,5 do 3 godzin. Należy używać wyłącznie oryginalnej ładowarki dostarczanej z produktem."