46 odpowiedzi

Sprawdź

Jak można być takim oszustem i chamem.

Inela 0 pkt dodane:

Koleżanki i koledzy z "łączy nas napięcie".

Biorąc udział w tym konkursie, miałem nadzieję na świetną zabawę, naukę, ale przede wszystkim uczciwą konkuręcje i rywalizację z poważnymi ludźmi.

Szanowny koledzy Ajonet i El-Roj, dla was dwóch szacunek za merytoryczne i fachowe wypowiedzi. Wiele się od Was dowiedziałem.

Mike98, Budzia, Katol, Piter1, Dziubek widzę że brak wiedzy i kompetęcji próbujecie nadrobić "sprytem" idąc na łatwiznę i dając mądrzejszym od siebie ujemne punkty ze specjalnie utworzonych przez siebie kont, a sobie dajecie dodatkowe punkty.

Uczestnictwo w tym konkursie nie polega na zdobywaniu punktów prozaicznymi odpowiedziami typu "zgadza się", " masz racje", "potwierdzam", "dobra odpowiedź" lub dawaniu punktów ujemnych tym uczestnikom którym idzie lepiej od was. 

Udział w tym konkursie miał być świetną zabawą z inteligentnymi ludżmi, a okazał się wyścigem po "walizkę" z dzieciakami. Jeszcze raz wspomnę, nie dotyczy to  Ajonet i El-Roj. 

Tak się zastanawiam, wy wszyscy posiadacze wielu kont, idący na łatwiznę, po co wam ta walizka narzędzi, skoro nie będziecie umieli ich użyć... wnioskując po waszych wypowiedziach.

Do redakcji portalu "Łączy nas napięcie" bardzo Was cenię za profesjonalizm i pracę włożoną w prowadzenie taj strony. Uważam ją bardzo pomocną dla wszystkich osób z naszej społeczności z miejszym lub większym doświadczeniem zawodowym. Jednakże, bardzo proszę o lepszą kontrolę lub zaostrzenie regulaminu konkursu, gdyż przez nieuczciwych uczestników konkurs ten powoli zaczyna być farsą. 

 

 • Drodzy Użytkownicy, 

  dziękujemy za cierpliwość. Chwilę to zajęło, ale zgodnie z zapowiedziami prezentujemy ranking poprzedniej edycji po usunięciu punktów dodatnich i ujemnych zdobytych w nieuczciwy sposób. 

  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

  Zapraszamy do lektury: 

  https://laczynasnapiecie.pl/blog/podsumowanie-pierwszej-edycji-2021

  @ajotnet @Inela ​​​​​​​@EleMan ​​​​​​​@Mikel98 ​​​​​​​@Baniulek ​​​​​​​@Katol @galicjusz @Br3xPL @automatykabudynkowa ​​​​​​​@mirekhydzia ​​​​​​​

 • a cóż tutaj się działo, jestem w szoku

 • więcej tutaj takich osób jest, sam zauwazyłem jednego użytkownika który w dzień nie jest aktywny a w nocy bije tak punktami że nie wiem. założone drugie konto jakieś zadaje puyania i od razu ma jako pomocna odpowiedź a wypowiedź użytkownika jest "polecam coś tam" i na tym się kończy. serio? zamiast sobie pomóc nawzajem i wspierać się to nawzajem ten portal schodzi na dno, a szkoda 

 • Mamy kolejną odsłonę... teraz 5x w 1 minutę...

 • Drodzy Użytkownicy,

  chcielibyśmy zapewnić Was, że stale monitorujemy sytuację i analizujemy przebieg obecnej edycji grywalizacji. Gwarantujemy, że żadne nadużycie nie umknie naszej uwadze.

  Zgodnie z obowiązującym regulaminem w ciągu 10 dni roboczych od zakończenia konkursu ogłosimy listę laureatów.

  Pamiętajcie jednak, że zdobyte punkty będą przez nas weryfikowane, co oznacza, że ostateczna lista zwycięzców może się różnić od tej, którą zobaczycie w zakładce rankingi ostatniego dnia tej edycji.

  Prosimy o chwilę cierpliwości.

  Spokojnego weekendu 😊

 • Aż się odechciewa. @Mikel98 @Asiakasia i @Adam83 zminusowalu mnie bo zacząłem obniżać im punkty za głupie odpowiedzi. Nie wiem czy nie zacznę szukać pomocy gdzie indziej, niektórzy, sądząc po wpisach chyba chodzą do podstawówki jeszcze.

 • Jestem tu od listopada i loguję się regularnie. prawdziwych użytkowników można poznac po jakości zamieszczanych wpisów odpowiedzi. Nie zwracamy uwagi na punkty. lecz na to by komuś pomóc. Mam wiele odpowiedzi oznaczonych przez autorów pytań jako pomocne i to jest dla mnie największa nagroda.

  Podpowiem Wam coś. Zerknijcie kto za co ma punkty czy za prace czy za moc. To wiele wyjaśnia.

  Ja się nie poddam i będe sie dzielił swoja wiedzą na tyle na ile mam doświadczenie. zawsze staram się opisywać przykłąd z którym miałem do czynienia.

 • Częto czytam co dzieje się na ŁNN ale od dawna tu nie pisałem. Też zauważyłem tą patologię.Cieszę się, że ktoś wreszcie o tym napisał. @Piotr Bibik @Redakcja obserwuję Wasze działania.

 • Niestety, ale nie mogę zostawić tego wszystkiego bez słowa. Zwłaszcza, że zaczepka kierowana jest w moją stronę. 
   

  Bardzo mi przykro jest słyszeć oskarżenia Rzucane w moim kierunku odnośnie braku wiedzy i odpowiadanie na pytanie w sposób blachy.  Jeśli wprowadziłem kogoś w błąd moimi odpowiedziami, to tego nie chciałem, ale zamiast zarzucać brak wiedzy proponuje odpowiedzieć na moje błędne wpisy pod nimi i napisać poprawną odpowiedź. Bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej i poprawie swoją wiedzę. 
  Jestem zaskoczony tym zarzutem zwłaszcza iż nigdy nie odpowiedziałem jednym słowem i w większości przypadków rozwijałem swoją wypowiedź. 

  Wiedza jest i podpieram ją własnym doświadczeniem!

  Samo to forum uważam za duży pozytyw zwłaszcza za to, że można zadać tu błache pytania i można liczyć na to iż nie zostanie się zrównanym z ziemią za brak kompetencji a nawet więcej można liczyć iż ktoś odpowie z sensem i pomoże rozwiązać problem. Właśnie tym aspektem wyróżnia się to forum. W innych miejscach można zostać zmieszanym z błotem za proste, banalne pytania. 
   

  Co do samego konkursu. Traktuje go jako sprawę drugorzędną. Jestem tu by dzielić się wiedzą którą MAM! 
  A sam konkurs schodzi na drugi plan. Również mogę wrzucić tu screeny z odejmowanych mi punktów, ale nie zwracam na to większej uwagi, to żyje własnym życiem. 
  Jeśli kogoś boli przyrost punktów na moim koncie, proszę, śmiało można mi wszystkie punkty odebrać. Niemam z tym żadnego kłopotu. Jeśli konkurs ma jakieś luki, błędy, należy to jakoś rozwiązać, poprawić to itd. Jak najbardziej się pod tym podpisuje.

  Pozdrawim Karol. 
   

   

   

 • Nie chodzi o to abyśmy tutaj udawali głupa staramy się wszyscy aby komuś w czymś pomóc, rozwiązać coś lub komuś problem. Nagroda może być tylko dodatkiem do wykonanej pracy adekwatna i nie koniecznie wygórowana, jak ktoś nie umie tutaj czegoś uszanować, zrozumieć musi wrócić do szkoły do takiego nauczyciela, profesora, instruktora (nie patrzy sie na siebie tylko na CIEBIE baranie, taki z powołania gdzie ma potargany fartuch, dziurawe buty i serce by wam oddał aby WAS czegoś nauczyć i nie patrzy na godziny i czas poświęcony i w tym jest spełniony. Patologia ma inne priorytety i zawsze musi mieć wroga bo to inna rasa przecież to ta co jego jest mojsze od twojego. Ale jak mamy to co mamy ze nie koniecznie ma jedna osoba jedno konto tylko usiedli na budowie przy piwie 5-7 pozakładało sobie na portalu konta i jeden drugiemu dobija, a jak ktoś za dużo się wychyli to go de zera pojadą. W przeciągu 4-5 dni punkty mocy po 200 !? Jak ktoś zaledwie ma 40-60-80 przez 2 miesiace. To jest normalne ? Poczytajcie jeszcze składnie ich wypowiedzi...