Schneider Electric został czwartym partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Schneider Electric został czwartym partnerem serwisu "Łączy nas napięcie"

Z dumą informujemy, że firma Schneider Electric dołączyła do grona naszych partnerów serwisu. Celem naszej współpracy jest dalsze rozwijanie portalu i dostarczanie Państwu bardziej przydatnych informacji, a także informowanie o nowościach i trendach rynkowych.

O firmie

Schneider Electric to globalna firma, specjalizująca się w zarządzaniu energią elektryczną, która jest obecna na rynku od prawie 200 lat. Firma oferuje zintegrowane rozwiązania w wielu różnorodnych segmentach rynku w ponad 100 krajach świata.

Wdrażając transformację cyfrową łączą światowej klasy technologie procesowe i energetyczne, automatyzację, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku, w tym zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centrów danych i obiektów infrastruktury krytycznej.

Misją Schneider Electric jest pomoc klientom w jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań ze zrównoważonym rozwojem. Ich motto to „Life Is On”. Na co dzień ponad 140 000 pracowników Schneider Electric poświęca się pomaganiu zarówno osobom fizycznym, jak i firmom w „korzystaniu w pełni ze swojej energii”.

Schneider Electric to producent, który stawia na rozwój technologii i bezpiecznych rozwiązań w oparciu o efektywność energetyczną i troskę o środowisko.

Zobacz materiał wideo:

 

Oferta

Schneider Electric oferuje szeroką gamę produktów oraz zintegrowanych i efektywnych rozwiązań, takich jak systemy zasilania, rozdział energii, automatykę budynkową i przemysłową, zasilanie gwarantowane, sterowanie i oprogramowania. Oferta Schneider Electric zawiera także szeroki asortyment osprzętu elektroinstalacyjnego, wyróżniający się zakresem funkcjonalności, oryginalnym wzornictwem oraz kolorystyką.

Są to między innymi: 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą marki Schneider Electric zapraszamy do Strefy Producenta.

Komentarze (3)

 • Schneider - jeden z liderów w branży elektrycznej. Cieszy, że powiększa się baza firm współpracujących. Oznacza to że serwis się rozwija i powiększa swoje możliwości. Oby tak dalej!

 • Jak na filmie "są wszędzie" nawet u nas :

  Dr. Schneider Automotive Polska W Radomierzu - Strona główna | Facebook

  jak byłeś zainteresowany jest wszystko :

  @Gwozdziu944

 • Mamy te fabryczkę (oddział) u nas nie opodal. Polecam wyroby, spoko wykonanie i najbardziej mi odpowiada acti9 sztyftowe rozwiązania.

  Produkują tam coś czy to tylko magazyny/biura?